2021/12/02
۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۱ آذر
اجرای طرح خیابان کامل در منطقه یک بررسی شد
با حضور رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران

اجرای طرح خیابان کامل در منطقه یک بررسی شد

نبض تجارت- اجرای طرح خیابان کامل درمنطقه یک حد فاصل میادین قدس و تجریش در نشست هم اندیشی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با شهردار منطقه یک، مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، در این نشست که با حضور سید جعفر تشکری هاشمی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک، محمد خردمند معاون حمل‌ و نقل و ترافیک، مجید افشاری معاون فنی و عمرانی و غفاری رئیس اداره املاک شهرداری این منطقه برگزار شد در خصوص ساماندهی و اجرای پروژه های ترافیکی در شمال تهران به ویژه احداث خیابان کامل در خیابان شهرداری، احداث میدانگاه صالحیه در تجریش و تعریض خیابان حمید، بحث و تبادل نظر شد.
بر اساس همین گزارش در راستای اجرای مصوبات سازمان حمل و نقل  و  ترافیک شهرداری تهران در  خصوص  اجرای  خیابان کامل طرحهای ترافیکی حد فاصل میادین قدس و تجریش تا کنون عملیات حذف دو پل مکانیزه عابر پیاده، اجرای پهلوگاه مقابل بیمارستان شهدا، حذف رفیوژ میانی، نصب دوربین ثبت تخلف،  اجرای بخشی از پیاده روسازی ضلع جنوبی خیابان به انجام رسیده است.
شایان ذکر است ادامه طرح با بررسی های میدانی و تعامل و همفکری شهرداری منطقه یک، اعضای شورای شهر، پلیس راهور و... در دست بررسی است تا بدون کمترین خلل در تردد شهروندان، نهایی و قطعی شود
گفتنی است سید حمید موسوی شهردار منطقه یک، چندی پیش نیز طی جلسه ای که با حضور سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ و جمعی از فرماندهان پلیس راهور در دفتر سردار حمیدی برگزار شد در خصوص نحوه اجرای پروژه  خیابان شهرداری به عنوان خیابان کامل به بحث و تبادل نظر پرداخت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.